Stop pigułce śmierci!

<h1 class='page-title'>Stop pigułce śmierci!</h1>

2 kwietnia 2015 roku minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podpisał rozporządzenie wprowadzające do obrotu bez recepty preparat postkoitalny tzw. „pigułkę dzień po” o nazwie „ellaOne”. Tabletka jest dostępna dla kobiet już od 15 roku życia.
Dopuszczona do obrotu pigułka „ellaOne” jest preparatem niebezpiecznym dla zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego kobiet, szczególnie tych nieletnich. Stanowi zagrożenie dla życia zarodków ludzkich, jest potencjalnie aborcyjna i embriotoksyczna, powoduje szkody w organizmie kobiety i ma negatywne działanie społeczne. Niszczy relacje międzyludzkie sprowadzając je wyłącznie do zaspakajania popędu seksualnego oraz uwalnia od odpowiedzialności za drugiego człowieka – poczęte dziecko i jego matkę. Prowadzi do nieuporządkowanego życia seksualnego, często z wieloma partnerami.
W związku z powyższymi faktami Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny protestuje przeciw dostępności preparatu „ellaOne” w Polsce. Każda osoba, która przyłączy się do akcji protestacyjnej otrzyma broszurę poświęconą pigułce autorstwa prof. Bogdana Chazana.

Akcja „Słoiczek dla Chyliczek”
Czytaj
Marsz dla Życia i Rodziny
Czytaj
Stop łamaniu polskich sumień!
Czytaj
Zobacz więcej

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Centrum Życia i Rodziny >>KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.<<

Wykonanie: CzarnyKod