Stop pigułce śmierci!

<h1 class='page-title'>Stop pigułce śmierci!</h1>

2 kwietnia 2015 roku minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podpisał rozporządzenie wprowadzające do obrotu bez recepty preparat postkoitalny tzw. „pigułkę dzień po” o nazwie „ellaOne”. Tabletka jest dostępna dla kobiet już od 15 roku życia.
Dopuszczona do obrotu pigułka „ellaOne” jest preparatem niebezpiecznym dla zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego kobiet, szczególnie tych nieletnich. Stanowi zagrożenie dla życia zarodków ludzkich, jest potencjalnie aborcyjna i embriotoksyczna, powoduje szkody w organizmie kobiety i ma negatywne działanie społeczne. Niszczy relacje międzyludzkie sprowadzając je wyłącznie do zaspakajania popędu seksualnego oraz uwalnia od odpowiedzialności za drugiego człowieka – poczęte dziecko i jego matkę. Prowadzi do nieuporządkowanego życia seksualnego, często z wieloma partnerami.
W związku z powyższymi faktami Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny protestuje przeciw dostępności preparatu „ellaOne” w Polsce. Każda osoba, która przyłączy się do akcji protestacyjnej otrzyma broszurę poświęconą pigułce autorstwa prof. Bogdana Chazana.

Piękne kartki okolicznościowe
Czytaj
Brońmy dzieci przed tęczową propagandą
Czytaj
Kwartalnik Przyjaciel Rodziny
Czytaj
Zobacz więcej

Wykonanie: CzarnyKod