Stop rozbijaniu rodzin

<h1 class='page-title'>Stop rozbijaniu rodzin</h1>

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny po raz kolejny apeluje do rządzących o zakończenie bulwersującego procederu odbierania dzieci rodzicom.

Od 2010 roku media z niepokojącą regularnością donoszą o kolejnych rozbitych rodzinach. Każde z tych zdarzeń to rozdzierający serce dramat. Zdarza się, że historie te mają swój tragiczny finał – jak w przypadku nastoletniego Sebastiana, który targnął się na swoje życie, kiedy dowiedział się, że zostanie umieszczony w domu dziecka.

Historie rodziny Bajkowskich z Krakowa czy pani Zdańskiej z Dolnego Śląska obiegły całą Polskę, wzbudzając olbrzymie poruszenie. Wiele osób, mediów i organizacji angażuje się w pomoc rodzinom, którym grozi dramat rozbicia.

Jednak, nawet skuteczna, działalność interwencyjna nie wystarczy – potrzebne są zmiany legislacyjne. Dlatego apelujemy do Pani Premier Beaty Szydło o zmianę ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i zastąpieniu jej rozwiązaniami, które będą likwidowały patologię tam, gdzie ona rzeczywiście występuje.

Prosimy, nie zwlekaj, podpisz petycję i pomóż ocalić dzieci!

Akcja „Słoiczek dla Chyliczek”
Czytaj
Marsz dla Życia i Rodziny
Czytaj
Stop łamaniu polskich sumień!
Czytaj
Zobacz więcej

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Centrum Życia i Rodziny >>KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.<<

Wykonanie: CzarnyKod