Kalendarz 2019 – Miłością Pisane

<h1 class='page-title'>Kalendarz 2019 – Miłością Pisane</h1>

Zamów nasz kalendarz na www.rokzrodzina.pl i spędź rok 2019 w wyjątkowym towarzystwie.

Nasz kalendarz to użyteczne narzędzie i ozdoba mieszkania, ale przede wszystkim świadectwo piękna małżeńskiej miłości. Zapraszamy do poznania niezwykłych małżeństw: Św. Joanny Beretty-Molli i Piotra Molli, króla Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Konstancji Mozart oraz innych.

W kalendarzu umieściliśmy fragmenty listów pisanych przez małżonków w chwilach rozłąki. Poznaj pisane miłością losy bohaterów kalendarza. Zamów już dziś i poznaj siłę łączących ich więzów!

Dlaczego warto zamówić nasz kalendarz? Ponieważ:

  • Jest bardzo praktyczny – zawiera wspomnienia świętych, wykaz imienin, świąt kościelnych i państwowych oraz dni wolnych od pracy.
  • Ozdobi Twoje mieszkanie – zilustrowany reprodukcjami wybitnych polskich malarzy: Wyczółkowskiego, Gersona, Gierymskiego i innych
  • Będzie inspirował przez 365 dni 2019 roku – promuje piękno małżeństwa poprzez wzruszające historie prawdziwych mężów i żon: Św. Joanny Beretty-Molli i Piotra Molli, króla Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Konstancji Mozart oraz innych.
  • Dodatkowo zawiera gratis: zestaw 20 naklejek, dzięki którym nie zapomnisz o najważniejszych okazjach wśród swoich bliskich.

 

Praktyczny, inspirujący i elegancki – taki jest nasz kalendarz na rok 2019. Zamów na www.rokzrodzina.pl i pomóż nam w działaniach na rzecz rodziny i prawa do życia.

Nie życzymy sobie!
Czytaj
Warszawski Marsz dla Życia i Rodziny 2019
Czytaj
Wstaw się za Zofią Klepacką!
Czytaj
Zobacz więcej

Wykonanie: CzarnyKod