Weź swoją rodzinę i maszerujmy!

Pobierz grafikę, aby zobaczyć całą treść wiadomości

Drogi Przyjacielu!

Jest taki dzień w roku, gdy całe rodziny po śniadaniu wychodzą z domów na ulice swoich miejscowości, aby pokazać jak piękne jest życie, gdy ma się małżonka oraz dzieci.

Jest to też dzień, w którym każdy jasno może opowiedzieć się po stronie życia – na przekór lewicowej i feministycznej propagandzie aborcyjnej, która jest mała, ale bardzo hałaśliwa. To my, rodziny stanowimy większość i nie damy się zakrzyczeć. Marsz dla Życia i Rodziny to moment opowiedzenia się za wartościami.

Zachęcam Cię, abyś w tym roku ponownie dołączył do tych, którzy dają publiczne świadectwo o prawdzie.

Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny!


ZNAJDŹ MARSZ W TWOJEJ OKOLICY ››


POLSKA RODZINĄ SILNA!

W roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 40. rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, Marszom dla Życia i Rodziny będzie towarzyszyć hasło „Polska rodziną silna!”.

Chcemy wyrazić wdzięczność poprzednim pokoleniom Polaków za przechowanie i przekazanie wiary, polskiej kultury i tradycji, co przyczyniło się do odrodzenia Polski po 123 latach niewoli.

Jednocześnie wyrażamy oczekiwanie wobec władz publicznych, budowania przyszłości kraju na prawie do życia każdego człowieka, w tym nienarodzonego oraz prawach rodziny. Maszerując będziemy się domagać od rządzących uchwalenia prawa chroniącego życie nienarodzonych oraz wypowiedzenia tzw. Konwencji Stambulskiej, uderzającej w rodzinę.

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA MARSZ? ››


SŁOICZEK DLA CHYLICZEK

"Od kiedy jestem w Domu Samotnej Matki czuję się bezpiecznie. Wiem, że tutaj nic się nie stanie mojemu dziecku" - mówi jedna z mieszkanek Domu Samotnej Matki w Chyliczkach - "To było jedyne wyjście z mojej sytuacji, aby tutaj przyjść. Każda mama znajdzie tutaj pomoc - czy materialną, czy duchową, czy dla dziecka."

Centrum Życia i Rodziny podczas Marszu warszawskiego już po raz drugi przeprowadzi zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Teresy Strzembosz w Chyliczkach k. Konstancina. Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona na wyprawki dla mam, które podejmą trud samodzielnego wychowywania dzieci poza ośrodkiem w Chyliczkach, jak również na wymianę starych, zniszczonych szaf w pokojach pensjonariuszek Domu.

W innych miastach będzie także okazja do dobroczynności, aby pokazać, że postawa za życiem i rodziną, to nie tylko słowa, ale też konkretne gesty. Zachęcam Cię do współtworzenia dobrych dzieł.

Pobierz grafikę, aby zobaczyć całą treść wiadomości Z serdecznymi pozdrowieniami
Paweł Kwaśniak
Prezes Centrum Życia i Rodziny


P.S. Zabierz rodzinę na Marsz! To bardzo ważny sygnał nacisku na rządzących, by Rodzina i Życie zwyciężyły, także w aktach prawnych.

P.S. 2 A może chcesz wziąć udział w naszym konkursie na najlepsze zaproszenie na Marsz? Zajrzyj tutaj>>
PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH DZIAŁAŃ
Pobierz grafikę, aby zobaczyć całą treść wiadomości Pobierz grafikę, aby zobaczyć całą treść wiadomości Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42/501 00-695 Warszawa
Nr konta: 70 1680 1248 0000 3000 2187 3168
Z dopiskiem: „Darowizna na działalność statutową Centrum Życia i Rodziny”

NAPISZ DO NAS

email: biuro@czir.org
ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 12 38 53 999

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


facebook twitter youtube
Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, ul. Nowogrodzka 42/501, 00-695 Warszawa

Wiadomość ta została wysłana pod podany adres, ponieważ wyrazili Państwo zgodę na jego wykorzystanie w celach statutowych realizowanych przez Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42/501, kod pocztowy 00-695. Jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać więcej takiej korespondencji, prosimy o kontakt pod adresem biuro@czir.org lub klikając na link znajdujący się poniżej tej wiadomości.

Fundacja Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42/501, kod pocztowy 00-695, wpisana do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000444175, REGON nr 146460330.