Kalendarz 2019 – Miłością Pisane

gadget

Zamów nasz kalendarz na www.rokzrodzina.pl i spędź rok 2019 w wyjątkowym towarzystwie.

Nasz kalendarz to użyteczne narzędzie i ozdoba mieszkania, ale przede wszystkim świadectwo piękna małżeńskiej miłości. Zapraszamy do poznania niezwykłych małżeństw: Św. Joanny Beretty-Molli i Piotra Molli, króla Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Konstancji Mozart oraz innych.

W kalendarzu umieściliśmy fragmenty listów pisanych przez małżonków w chwilach rozłąki. Poznaj pisane miłością losy bohaterów kalendarza. Zamów już dziś i poznaj siłę łączących ich więzów!

Dlaczego warto zamówić nasz kalendarz? Ponieważ:

  • Jest bardzo praktyczny – zawiera wspomnienia świętych, wykaz imienin, świąt kościelnych i państwowych oraz dni wolnych od pracy.
  • Ozdobi Twoje mieszkanie – zilustrowany reprodukcjami wybitnych polskich malarzy: Wyczółkowskiego, Gersona, Gierymskiego i innych
  • Będzie inspirował przez 365 dni 2019 roku – promuje piękno małżeństwa poprzez wzruszające historie prawdziwych mężów i żon: Św. Joanny Beretty-Molli i Piotra Molli, króla Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Konstancji Mozart oraz innych.
  • Dodatkowo zawiera gratis: zestaw 20 naklejek, dzięki którym nie zapomnisz o najważniejszych okazjach wśród swoich bliskich.

 

Praktyczny, inspirujący i elegancki – taki jest nasz kalendarz na rok 2019. Zamów na www.rokzrodzina.pl i pomóż nam w działaniach na rzecz rodziny i prawa do życia.Piękne Kartki Okolicznościowe
Zachęcamy Państwa do zamówienia wyjątkowego kompletu kartek okolicznościowych. Komplet składa się z ...
Zamów
Vadamecum Samorządowca Przyjaznego Rodzinie
Dla samorządowców „Vademecum Samorządowca Przyjaznego Rodzinie” to nie tylko kompletne kompendium wiedzy ...
Zamów
Pismo Przyjaciel Rodziny
Przedstawiamy Państwu najnowszy numer pisma Przyjaciel Rodziny. Magazyn jest wydawany przez Fundację Centrum ...
Zamów

Zamówienie zostało złożone. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Wykonanie: CzarnyKod