16 czerwca zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie!

Opublikowano: 2024-02-28

6325

Centrum Życia i Rodziny już dziś zaprasza na 16 czerwca do Warszawy na Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku przejdzie pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, Ojczyzny”. Zachęca też do organizacji Marszów we własnych miejscowościach, zapewniając wsparcie ze swojej strony.

Organizatorzy podkreślają, że obrona najdroższych wartości: życia, rodziny, wolności i suwerenności jest możliwa tylko w we wspólnym i zjednoczonym działaniu wszystkich, którym te wartości są drogie – tak w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Ujawniamy hasło już dziś, aby dać czas środowiskom lokalnym na dobre i spokojne przygotowanie marszów lokalnych, które rozpoczną się już wiosną – mówi Paweł Kwaśniak, wieloletni koordynator ruchu marszowego.

Centrum Życia i Rodziny chce tym samym zmobilizować różne wspólnoty, organizacje czy osoby prywatne, aby organizowały Marsze dla Życia i Rodziny w kolejnych, nowych miejscowościach.

Wzorem lat ubiegłych wszystkie środowiska lokalne – szczególnie ci, którzy zdecydują się na organizację po raz pierwszy – mogą liczyć na ich wsparcie, zwłaszcza w projektowaniu i druku plakatów i bannerów czy pomoc w obsłudze medialnej.

Niech rozkwit ruchu marszowego będzie dla nas wszystkich szczególnym wyzwaniem w obliczu antyrodzinnej rewolucji, z którą mamy do czynienia – wskazuje Kwaśniak.

Centrum zaprasza również wszystkich 16 czerwca do aktywnego uczestnictwa i włączenia się w Marsz w Warszawie. Jednocześnie zachęca do organizowania Marszów w swoich miejscowościach w inne niedziele maja, czerwca czy września, oferując przy tym swoją pomoc.

Rządzący powinni otrzymać od całego społeczeństwa jasny komunikat, że nie ustąpimy w walce o przyszłość naszych dzieci, rodzin, naszej Ojczyzny. Że nie ustąpimy w walce o wolność i suwerenność, o którą walczyły pokolenia naszych przodków – konkluduje Kwaśniak.