Wspieram

Tradycyjne wartości nie obronią się same. Potrzebni są ludzie, którzy cały swój czas poświęcą na odparcie zła i deprawacji. Dlatego uparcie realizujemy naszą misję – organizujemy Marsze dla Życia i Rodziny, w których każdego roku uczestniczy kilkaset tysięcy osób; przeprowadzamy masowe akcje protestacyjne, wspieramy lokalne środowiska, często zastraszane przez „postępowe” media, włączamy się w inicjatywy ustawodawcze, chronimy dzieci przed deprawacją w szkołach – nasz program Szkoła Przyjazna Rodzinie skupia ponad 1 tys. placówek w całe Polsce.

To wszystko jest możliwe dzięki tysiącom Darczyńców, którzy chcą razem z nami bronić tego co ważne. Naszą misję pełnimy wyłącznie dzięki ich hojności (nie korzystamy ze środków publicznych, aby być niezależni od każdej władzy i móc ją rozliczać z obietnic składanych na rzecz życia i rodziny).

Jednak to co ważne też kosztuje (choć do upadłego negocjujemy wszystkie ceny): materiały promocyjne Marszy, opinie prawne, akcje protestacyjne, wyjazdy do lokalnych społeczności, warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Przykładowo:

* 34 zł kosztuje wydrukowanie 100 plakatów z zaproszeniem na marsz
* 153 zł to średni koszt przejazdu na spotkanie organizacyjne
* 2500 zł pozwala nam wysłać wiadomości o kolejnej akcji protestacyjnej do 1000 odbiorców

Każda przekazana przez Ciebie kwota pozwala nam skutecznie stawić tamę zalewowi pseudowartości szkodliwych dla życia i rodziny, wykrzywiających rozumienie pojęcia rodziny i zagrażające życiu.

Dołącz do nas! Razem z nami walcz o życie i rodzinę!

Administratorem Państwa danych przetwarzanych jest Fundacja Centrum Życia i Rodziny
Proszę kliknąć, aby dowiedzieć się więcej o ochronie danych osobowych w naszej Fundacji

 

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42/501
00-695 Warszawa

Nr konta: 70 1680 1248 0000 3000 2187 3168, Bank: PLUS BANK S.A.

Z dopiskiem: „Darowizna na działalność statutową Centrum Życia i Rodziny”

SWIFT: IVSEPLPP
IBAN: PL70 1680 1248 0000 3000 2187 3168

Wykonanie: CzarnyKod