Nie życzymy sobie!

<h1 class='page-title'>Nie życzymy sobie!</h1>

53 ambasadorów i szefów przedstawicielstw organizacji międzynarodowych w Polsce, m.in. Georgette Mosbacher, Ambasador USA; Jonathan Knott, Ambasador Wielkiej Brytanii; Anna Azari, Ambasador Izraela; Rolf Nikel, Ambasador Niemiec; Andrii Deshchytsia, Ambasador Ukrainy i Marek Prawda, Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce podpisało list otwarty z poparciem dla Parady Równości w Warszawie 8 czerwca 2019 r.

Wyrazili w nim poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów, jakie dotykają środowisko gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i interseksualnych (LGBTI) oraz innych społeczności w Polsce stojących przed podobnymi wyzwaniami, a także uznanie dla podobnych starań podejmowanych w innych miastach Polski.

Wielu z nich wzięło następnie udział w Paradzie Równości – wydarzeniu, którego postulaty budzą sprzeciw ogromnej większości Polaków i kwestionują wartości, które przez lata budowały naszą wspólnotę narodową. Wspomniany list, jak również oficjalna obecność na tamtym wydarzeniu (kilkudziesięcioosobowe reprezentacje, stoiska) są dla nas jednoznaczną próbą nacisku na polskie społeczeństwo i władze, aby zaakceptować skrajnie kontrowersyjne roszczenia, jak np. przymusowa edukacja seksualna w przedszkolach i szkołach, adopcja dzieci przez pary jednopłciowe czy aborcja na życzenie do 12. tygodnia życia dziecka.

Powiedz NIE tym nieuczciwym i niegodnym zachowaniom zagranicznych polityków. Pokaż, że my – Polacy nie życzymy sobie angażowania się ambasadorów w promowanie inicjatyw budzących sprzeciw 80 proc. polskiego społeczeństwa i podważających polski ład konstytucyjny!

Prosimy o podpis pod petycją na stronie NieZyczymySobie.pl

Brońmy dzieci nienarodzonych!
Czytaj
Szkoła wolna od smartfonów!
Czytaj
CENTRUM ŻYCIA I RODZINY APELUJE DO PREMIERA O POWSTRZYMANIE EUROPEJSKIEJ STRATEGII LGBT
Czytaj
Zobacz więcej

Wykonanie: CzarnyKod