Pismo Przyjaciel Rodziny

<h1 class='page-title'>Pismo Przyjaciel Rodziny</h1>

Przedstawiamy Państwu najnowszy numer pisma Przyjaciel Rodziny. Magazyn jest wydawany przez naszą Fundację.

Mogą w nim Państwo znaleźć wiele bardzo ciekawych artykułów i wywiadów poświęconych 100. Rocznicy odzyskania Niepodległości, w tym m.in.:

Tekst prof. Jana Żaryna o historycznych okolicznościach odrodzenia się wolnej Polski, wywiad z panią Danielą Ogińską ps. „Pszczoła”, uczestniczką Powstania Warszawskiego pt. „Polska – Moja Miłość”, a także tekst ks. dra Przemysława Drąga o związku świętości i patriotyzmu. Poza tym, w numerze znajdą Państwo teksty o Kardynale Aleksandrze Kakowskim i jego roli w odzyskaniu Niepodległości, roli objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie w życiu narodu polskiego u progu odrodzenia państwa, czy wywiad z posłem do Parlamentu Europejskiego marszałkiem Markiem Jurkiem o wielkim dziedzictwie i zadaniu jakim jest Niepodległa. Poza tym najnowszy „Przyjaciel” zawiera również artykuły poświęcone patriotycznemu wychowaniu dzieci, przegląd działań podejmowanych przez Centrum Życia i Rodziny i wiele innych niezwykle ciekawych informacji.

Aktualny numer Przyjaciela mogą Państwo zamówić klikając w poniższy przycisk lub kontaktując się z nami bezpośrednio tel.: (22) 629 11 76 a także mailowo: przyjaciel@czir.org lub biuro@czir.org

Pismo Przyjaciel Rodziny wysyłamy bezpłatnie.

 

Informujemy jednocześnie, że Fundacja Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny utrzymuje się jedynie z ofiar Dobroczyńców. Dlatego też prosimy o wsparcie naszych działań – w tym również redakcji i wydruku Przyjaciela Rodziny – poprzez dobrowolny datek:

nr konta PLUS BANK S.A.:
70 1680 1248 0000 3000 2187 3168
z dopiskiem: Przyjaciel Rodziny.

Serdecznie dziękujemy!

Kliknij, aby zobaczyć archiwalne numery Przyjaciela Rodziny: