Stop homoideologii i seks-edukacji w ZHP!

<h1 class='page-title'>Stop homoideologii i seks-edukacji w ZHP!</h1>

Centrum Życia i Rodziny zainicjowało kampanię przeciwko homoseksualnej indoktrynacji dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego. W sierpniu br. aktywista homoseksualny Robert Biedroń i Naczelniczka ZHP Anna Nowosad wystąpili wspólnie wobec tysięcy harcerzy w Gdańsku. W czerwcu Główna Kwatera ZHP dopuściła praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Pół roku wcześniej ZHP zorganizowało dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seks-edukatorów, połączone z projekcją filmu propagandowego „kina LGBT”. A wszystko to za pieniądze polskiego podatnika….

Większość rodziców, których dzieci należą do ZHP, nie zdaje sobie sprawy, jakie treści są tam przekazywane – zwraca uwagę Paweł Kwaśniak, Prezes Centrum Życia i Rodziny. Dlatego uruchomiliśmy kampanię wzywającą władze ZHP do zaprzestania promowania homoseksualizmu
i innych niemoralnych praktyk.
Petycję można podpisać na stronie internetowej uruchomionej przez Centrum Życia i Rodziny: www.teczowezhp.pl

Zaledwie miesiąc temu na Zlocie 100-lecia w Gdańsku Naczelniczka ZHP, czyli przełożona wszystkich harcerek i harcerzy wystąpiła razem z Robertem Biedroniem, który od wielu lat publicznie manifestuje pożycie z drugim mężczyzną, bywanie w nocnych klubach dla gejów i korzystanie z pornografii.

To tak jakby najwyższy autorytet ZHP wyraził aprobatę dla takich niemoralnych praktyk – ocenia Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny.

Tuż przed wakacjami Główna Kwatera ZHP wydała ogólnopolski podręcznik dla drużynowych pt. „Tężnia ducha. Ta oficjalna publikacja, w rozdziale pt. „Każdy inny, wszyscy równi”, dopuszcza praktykujących homoseksualistów do funkcji opiekunów oraz wychowawców dzieci i młodzieży!:

Także osoby nieheteronormatywne (czyli homo- i biseksualiści) mogą być członkami ZHP oraz zdobywać kolejne stopnie i funkcje. To, z kim dana osoba jest w związku, stanowi jej sprawę prywatną – prawa i obowiązki osób homoseksualnych w ZHP są takie same, jak osób tworzących związki heteroseksualne.

Miesiąc wcześniej Chorągiew Łódzka ZHP włączyła się w Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Tym samym władze ZHP propagują „transseksualizm”, tj. zboczenie polegające na odgrywaniu roli płci przeciwnej, uznane za chorobę nawet przez Światową Organizację Zdrowia przy ONZ (aktualna klasyfikacja chorób „ICD-10”). Na marginesie warto zaznaczyć, że homoseksualizm
i biseksualizm także znajdowały się na liście chorób WHO (ICD-9) aż do 1990 r., kiedy zostały wykreślone na skutek nacisku homoseksualnego lobby.

Jesienią zeszłego roku Chorągiew Łódzka ZHP zorganizowała szkolenie dla instruktorów harcerskich pt. „Każdy inny, wszyscy równi: Homoseksualizm w pracy wychowawczej”. Na początku spotkania uczestnicy obejrzeli homoseksualny film propagandowy:

…magiczna opowieść pt. „Ognisko” o chłopcu zmuszonym do dokonania wyboru pomiędzy swoją dziewczyną a najlepszym przyjacielem. Ich wspólna podróż podczas obozu skautowego zamienia się w drogę do własnego wnętrza.

Dalszą część warsztatów poprowadzili aktywiści homoseksualni ze „Stowarzyszenia Fabryka Równości” i seksedukatorzy z „Fundacji Nowoczesnej Edukacji SPUNK”. W taki właśnie sposób władze ZHP prowadzą „pranie mózgów” przyszłej i obecnej kadry instruktorskiej…

Na hipokryzję zakrawa fakt, że organizatorzy tych deprawujących działań noszą na swych mundurach harcerskich lilijkę. Warto przypomnieć, co na jej temat napisali założyciele ZHP Olga i Andrzej Małkowscy, na łamach czasopisma „Skaut” z 1911 r.:

Skaut i nieczystość — to dwa przeciwieństwa. […] Skaut zatem brzydzi się wszelką rozpustą, nienawidzi zepsucia. Usta skauta nie wymówią nigdy wyrazu plugawego; skaut nie dopuści się nigdy czynu sromotnego, ani nie zezwoli w obecności swojej na hańbiącą mowę lub akt bezwstydny. […] A zatem pierwszą cechą skauta niech będzie czystość. I dlatego godłem skauta powinna być przede wszystkim lilia.

Jestem zszokowany – mówi jeden z rodziców, który skontaktował się z Centrum Życia i Rodziny. Posyłając mojego syna do ZHP byłem przekonany, że będą go tam wychowywać na przyzwoitego chłopaka, po chrześcijańsku. A tu takie rzeczy! Jeśli sytuacja się nie zmieni, przepiszę syna do jakiegoś innego harcerstwa.

 

Rodzice, wychowawcy i wszystkie osoby które sprzeciwiają się promocji homoseksualizmu w ZHP mogą wysłać petycję do władz tej organizacji za pośrednictwem strony internetowej: www.teczowezhp.pl

Zachęcamy też do pobrania petycji (poniżej), wydrukowania większej ilości, zebrania podpisów wśród rodziny, przyjaciół, znajomych itp. a następnie przesłania na adres:

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny z siedzibą w Warszawie, Skrytka pocztowa 146, 31-045 Kraków 1

Petycje zostaną przekazane zbiorczo do władz Związku Harcerstwa Polskiego

Do pobrania:

PETYCJA

BROSZURA

Nie łamcie sumień! Nie dzielcie Polskich domów!
Czytaj
PRZENIEŚMY DZIEŃ OJCA NA 19 MARCA. RUSZA WYJĄTKOWA KAMPANIA SPOŁECZNA
Czytaj
UE chce narzucić Polsce uznanie „praw” osób LGBT. Centrum Życia i Rodziny interweniuje u premiera
Czytaj
Zobacz więcej

Wykonanie: CzarnyKod