Stop szykanom!

<h1 class='page-title'>Stop szykanom!</h1>

Profesor Chazan odmówił zabicia nienarodzonego, poważnie chorego dziecka, a pacjentce, która zgłosiła się do niego, zaoferował opiekę przed i w trakcie porodu, a po nim pomoc w jednym z warszawskich hospicjów. Nie wskazał przy tym innego lekarza, który przeprowadziłby śmiercionośną procedurę do końca, za co NFZ nałożył karę ok. 70 tys. złotych na szpital, którego jest dyrektorem. 

Centrum Życia i Rodziny zorganizowało kampanię udzielania wsparcia Profesorowi. Dzięki naszej akcji otrzymał on ponad 23 tysiące kartek z wyrazami poparcia i solidarności.

Poruszony profesor Chazan pisał:

Zwracam się do ponad 23 tysięcy osób, które w odpowiedzi na apel Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny wysłały do mnie kartki pocztowe z wyrazami solidarności i poparcia. Powinienem powiedzieć inaczej: zwracam się do każdego z Państwa z osobna. Najserdeczniej dziękuję! Za dołączone serdeczne listy, fotografie dzieci, osobiste zwierzenia. (…)

Skoro jest nas tak dużo, możemy realnie myśleć, by zmienić rzeczywistość. W życiu publicznym są osoby wierne wartościom chrześcijańskim i głosowi sumienia. Poszukamy ich wokół siebie. Stwórzmy lekarzom, pielęgniarkom, położnym, farmaceutom warunki godnego wypełniania swojego zawodowego powołania. Bardzo tego potrzebują, zastraszani i wyrzucani z pracy. Pomóżmy rodzicom i ich dzieciom, zdrowym i chorym.

Nie upadajmy na duchu, nie lękajmy się.

Nie łamcie sumień! Nie dzielcie Polskich domów!
Czytaj
PRZENIEŚMY DZIEŃ OJCA NA 19 MARCA. RUSZA WYJĄTKOWA KAMPANIA SPOŁECZNA
Czytaj
UE chce narzucić Polsce uznanie „praw” osób LGBT. Centrum Życia i Rodziny interweniuje u premiera
Czytaj
Zobacz więcej

Wykonanie: CzarnyKod