Wyjątkowa konferencja CZiR!

Opublikowano: 2023-11-24

6219

Centrum Życia i Rodziny zaprasza na wyjątkową konferencję „Tranzycja – zmiana płci czy nowa odsłona ideologicznej rewolucji?”.

Ideologia gender – przedstawiana przez aktywistów w kolorowej i afirmującej formie – zdobywa coraz większą popularność wśród młodych Polaków. Konsekwencją tego są zaburzenia tożsamości płciowej, przyjmowanie hormonów, a także w skrajnych przypadkach samookaleczanie czy nawet próby samobójcze.

To zjawisko domaga się nie tylko nagłaśniania i przestrzegania, ale także i konkretnej odpowiedzi – wyciągnięcia pomocnej ręki do zmanipulowanych i zagubionych dzieci i młodzieży. Ta myśl przyświecała nam przy organizacji tej konferencji.

Spotkanie otworzy prelekcja pani Barbary Nowak, Małopolskiego Kuratora Oświaty, której ostatnie wypowiedzi na temat ideologicznej indoktrynacji w szwedzkich szkołach rozwścieczyły liberalne media. Będzie ona kontynuować „wątek szkolny”: przedstawi, w jakim stopniu ideologia „trans” przeniknęła już do polskich placówek.

R. pr. Marek Puzio z Instytutu Ordo Iuris wypowie się jako prawnik na temat tranzycji w świetle polskiego prawa. Wskaże także, jak posługując się przepisami, poradzić sobie z ideologicznymi naciskami.

Szczególnym momentem tego wieczoru będzie świadectwo pani Magdy (wywiad z nią jest dostępny na łamach portalu Marsz.info). To przejmująca opowieść o osobie skrzywdzonej przez aktywistów i skrzywionych ideologicznie lekarzy, przed którymi pani Magda chce dziś przestrzec.

Kluczowe będzie ostatnie wystąpienie pań Anny Kołodziejczak i Agnieszki Marianowicz-Szczygieł ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, oficjalnego partnera naszej konferencji. Po raz pierwszy zaprezentują one przełomowy projekt standardów diagnostyczno-terapeutycznych dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami tożsamości płciowejTo wyjątkowy dokument, który jest odpowiedzią na pytania psychologów, terapeutów, ale także nauczycieli i rodziców z całej Polski, jak pracować i jak postępować z taką młodzieżą.

Konferencja odbędzie się 30 listopada w Warszawie, w Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia” przy ul. Stawki 4B. Rozpoczynamy o godz. 16:30. 

Wybierających się na to wydarzenie prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez poniższy formularz. Dla osób, które nie będą mogły dotrzeć, konferencja będzie do obejrzenia online na kanale YouTube Centrum Życia i Rodziny.

Administratorem Państwa danych jest Fundacja Centrum Życia i Rodziny.
Proszę kliknąć, aby dowiedzieć się więcej o ochronie danych osobowych